پرتال مشاغل ایران

آگهی رایگان

ads

-   بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد


بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر اینکه حوادث زیادی را تحت پوشش قرار می دهد، یک سرمایه گذاری بی دردسر می باشد. در بیمه عمر، بیمه‌گذار در صورت حیات از مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شود و در صورت فوت هم خانواده و ذی‌نفعان او از مزایای مختلفی برخوردار‌ می‌شوند. بیمه عمر انواع مختلفی دارد. اما ممکن است برخی افراد در خرید آن و اقدام برای سرمایه گذاری در این نوع بیمه، دچار تردید شوند. در این مطلب می خواهیم شما را با مهم ترین دلایل خرید بیمه عمر آشنا کنیم.
چرا باید بیمه عمر داشته باشیم؟
زمانی که شما به فردی که قصد سرمایه گذاری دارد پیشنهاد می کنید که در زمینه بیمه عمر، سرمایه خود را وارد کند، اولین سوالی که برای او پیش خواهد آمد این است که چرا در میان تمام راه هایی موجود برای سرمایه گذاری، باید به سراغ بیمه عمر رفت. ما تمام دلایل لزوم استفاده از بیمه عمر را بیان خواهیم کرد تا ذهنیت درستی نسبت به آن داشته باشید:

۱ - بیمه عمر، یک حامی قوی در دوران از کار افتادگی است.
یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر فرد در طول حیات رخ بدهد، مسئله از کار افتادگی هر فرد است که در این زمان، فرد قادر به تامین هزینه های زندگی نبوده و در همین زمان است که بزرگترین گره کور زندگی او به وجود خواهد آمد. یکی از مهمترین مزیت های بیمه عمر که تقریبا کسی از آن با خبر نیست این مسئله است که شما در صورت داشتن بیمه عمر، در هر زمان که پزشک معتبر نمایندگی بیمه نامه تایید کند، دچار از کارافتادگی شده اید، شرکت بیمه گر موظف است بدون دریافت ادامه حق بیمه، خدمات درمانی را برای شما ارائه کرده و همچنین یک مستمری ماهانه را برای اداره امور زندگی شما در نظر بگیرد.


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷

۲- شما می توانید به کمک بیمه عمر، از تسهیلات با سود کم استفاده کنید.
مهمترین مشکل هر فرد، گرفتن وام های بانکی است که نیاز به ضامن دارد. در صورتی که بیمه عمر را داشته باشید، می توانید بدون نیاز به ضامن، از تسهیلات بانکی استفاده نموده و تعیین زمان بازپرداخت آن، با خود شما خواهد بود.

۳- درصورت فوت، نگرانی پرداخت بدهی های خود نباشید.
اگر شما در طول حیات وامی دریافت نموده اید، با داشتن بیمه عمر، در صورت فوت، بیمه گر موظف خواهد بود تمامی اقساط باقی مانده را پرداخت خواهد کرد. همچنین در صورتی که به بیماری مبتلا شده باشید و در اثر همین بیماری فوت کنید، بیمه عمر تمام هزینه های درمان، هزینه بستری شدن و همچنین هزینه کفن و دفن را پرداخت خواهد کرد.
۴- با داشتن بیمه عمر، برای اعضای خانواده، مستمری تعیین کنید.
شما می توانید در زمان خرید بیمه عمر، در قرارداد تعیین کنید که پس از فوت خود، به افراد ذکر شده در قرارداد، یک مستمری ماهانه داده شود تا از نظر گذران زندگی مشکلی نداشته باشند.

۵- بیمه عمر، یک سرمایه گذاری ایده آل است.
زمانی که شما از بیمه عمر استفاده می کنید، در واقع سرمایه خود را به بهترین شکل ممکن پس از انداز نموده اید به گونه ای که هم در زمان حیات امکان استفاده از آن برای شما وجود دارد و هم بعد از فوت شما، این سرمایه به وراث خواهد رسید.


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷


چرا باید در کنار بیمه تامین اجتماعی بیمه عمر نیز داشته باشیم؟
ماهیت بیمه عمر نسبت به بیمه تامین اجتماعی کاملا متفاوت است. بیمه تأمین اجتماعی بیشتر ظرفیت خود را در بخش درمانی صرف می‌نماید و بخش اعظمی از مبلغ دریافتی به عنوان حق‌بیمه به هزینه‌های درمانی اختصاص داده می‌شود. اما مهم ترین بخش در بیمه عمر ، مبحث بازنشستگی می باشد.
از مهمترین تفاوت های بیمه عمر و تامین اجتماعی می توان به مدت زمان پرداخت اقساط برای دریافت مستمری اشاره کرد. در بیمه عمر تنها با گذشت ۵ سال می توان از خدمات بازنشستگی و مستمری استفاده کرد اما در بیمه تامین اجتماعی باید حتما زمانی در حدود ۲۰ الی ۳۰ سال بگذرد.
از دیگر تفاوت های بیمه عمر و تامین اجتماعی آن است که در بیمه تامین اجتماعی با فوت فرد بیمه شده، حقوق بازنشستگی تنها به همسر و فرزندان وی پرداخت می شود حال آن که مستمری در بیمه‌های عمر می‌تواند به صورت مادام العمر و به ذینفع مشخص شده در قرارداد پرداخت شود.

مزایای کلی بیمه عمر پاسارگاد
• امکان استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن: هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط، با پایان سال دوم قرار داد ۹۰ درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد
• پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه: یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند. بد نیست نگاهی به این مطلب هم داشته باشید:
ا امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
• امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد
• امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
• داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
• داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
• امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر
• امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی
• داشتن پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر
• داشتن پوشش تکمیل درمانی در بیمه عمر


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷


پوشش های بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد تعداد پوشش‌های متنوعی را برای بیمه شده‌های خود فراهم می‌کند. بر اساس گزارش بیمه مرکزی از رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه، بیمه عمر پاسارگاد با قرار گرفتن در سطح توانگری یک، توانسته در ارائه خدمات بیمه ای سطح رضایت بالایی را در بین بیمه گذاران خود داشته باشد که این یکی از امتیازهای مثبت در انتخاب این بیمه عمر است. پوشش‌های اصلی و پوشش های تکمیلی عبارتند از:
پوشش های اصلی
• پوشش فوت به هر علت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش است. این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.
• پوشش سرمایه فوت به علت حادثه: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمایه علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان پرداخت می شود. میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می تواند باشد. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.پوشش‌های تکمیلی
• پوشش امراض خاص : اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می تواند تا سقف ۴۰ میلیون تومان از این پوشش استفاده کند. بیمه عمر و تامین آتیه ۵ بیماری از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن را تحت پوشش قرار می‌دهد. میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی می‌باشد.
• پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه: این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد تا ۲۵۰ میلیون تومان می‌تواند باشد.
• پوشش هزینه پزشکی: اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید. سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا ۲۵ میلیون تومان می‌باشد.
• معافیت از پرداخت حق بیمه: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می باشد.
• پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف ۴ میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.
• پوشش درمان تکمیلی: یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به ۲ میلیون تومان برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده می‌تواند تا سقف۱۰ میلیون تومان از هزینه‌های جراحی و تا سقف ۵ میلیون تومان از پوشش هزینه بستری خود استفاده نماید.
• پوشش آتش‌سوزی و زلزله منازل مسکونی: در بسیاری از شرکت‌های بیمه، این پوشش در بیمه عمر به چشم نمی‌خورد اما بیمه پاسارگاد شاید تنها بیمه‌ای باشد که در پوشش های بیمه عمر پاسارگاد ، پوشش آتش‌سوزی منازل را نیز گنجانده است و اگر بیمه‌گذار نیازمند این پوشش باشد لازم نیست بیمه آتش‌سوزی تهیه کند و در کنار بیمه عمر از مزایای بیمه پاسارگاد نیز استفاده کند. نهایت خسارت پرداختی در این پوشش تا سقف ۵۰ میلیون تومان است. در صورت نیاز با بیمه آتش‌سوزی منزل پاسارگاد بیشتر آشنا شوید.

سایر مزایا
• انعطاف پذیر بودن بیمه نامه در جهت کاهش و یا افزایش حق بیمه در طول مدت داشتن بیمه نامه و یا کاهش مدت بیمه نامه
• امکان انتخاب ذینفعان بیمه نامه توسط بیمه شده با درصد های متغیر و امکان تغییر ذینفعان بیمه نامه در طول مدت بیمه نامه
• معافیت مالیاتی از دیگر مزایای بیمه عمر و تامین آتیه است. که بر اساس این شرط سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه از پرداخت مالیات معاف می‌باشد.


تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد
• تخفیف بیمه شخص ثالث پاسارگاد
• تخفیف بیمه بدنه پاسارگاد
• تخفیف بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه پاسارگاد
• تخفیف بیمه حوادث انفرادی بیمه پاسارگاد
• تخفیف بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

با تشکر از توجه شما
مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷بیمه عمر
بیمه عمر پاسارگاد
خرید بیمه نامه عمر

 

مشخصات آگهی دهنده
  • نام: داود کاظمی
  • تلفن: 88547223
  • استان: تهران
  • آدرس:‌ تهران، میدان ولیعصر
  • قیمت: توافقی
  • مشاهده‌ی پروفایل
مشخصات آگهی
  • بازدید: ٣٣٠
  • تاریخ ارسال: ۹۹/۸/۱

*** آگهی های ویژه ***

فهرست آگهی ها
موضوع آگهی آگهی دهنده تلفن تماس
تعمیرات افرود ماشین سیار،تعمیرات ماشین سیار، مکانیک ماشین ariaotol ariaotol

٠٩١٢٦٨٥٨٧٣٣

زیرانداز ورزشی مت یوگا بهین نو

٠٢١٥٥٨٠٨١٨٥

فروش ویژه پیاز سنبل - لاله - نرگس - لیلیوم هلندی بانی گل

٠٢١٢٢٧٠٩٠٣٥

تعمیر چرخ گوشت های صنعتی ایرانی و خارجی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

تولید کننده انواع جلوپنجره وقطعات پرایمری خودرو مهدی فتحی

٠٩١٧٧١١٤٨٨٠

خدمات ساختمانی رضا میثم ادینه وند

٠٩٩٣٠٧٥٤٠٢٩

عمده فروش خشکبار یا ادویه و زعفران یاسر اکبری

٠٩١٩٩٣٣٣٣٧٣

خرید انواع پرچم ایران (پرچم تشریفات-پرچم رومیزی-پرچم اهتزاز) جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

خریدو فروش خودرو. تعویض اتاق. صافکاری و‌نقاشی حمیدرضا شریفی مقدم

٠٩٣٨١٤٦٥١٠٢

اخذ و اعطای نمایندگی با شرایط آسان سازمان تامین نهاده ایران

٠٩١٢٠٧٨٣٢٧٤

نمایندگی سم و کود مشهد.مرکز خرید و فروش سم و کود در مشهد سازمان تامین نهاده ایران

٠٩١٢٠٧٨٣٢٧٤

املاک برتر خواجه عبدالله مجیدمهدیقلی مجید مهدیقلی

٠٩٠٣١٤٣٣٨٢٢

چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

پنچری‌سیارموتور،پنچرگیری سیارموتورسیکلت،تیوپ موتورسیکلت،پنچرگیری سیار، motorsayar motorsayar

٠٩١٥٩٧٤٠٩٩٣

تعمیر و سرویس سبزی خرد کن بشقابی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

کرسی یلدا تولید زیباترین لحاف کرسی ، مبل کرسی تختشو ، خرید و فروش کرسی ژاپنی برق خلیل جباری

٠٩١٢٧٤٨٠٠٢٥

قیمت پرچم رومیزی کشورها جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

فروش میکا در لنت سازی علیرضا رضایی

٠٩٣٣١١١٨٦٢٥

حمل نخاله وخریدضایعات رضا شیخی

٠٩١٢٢١٨٩٨٠١

سفارش پرچم رومیزی با طرح دلخواه جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

سیم بسته بندی سیم ماسک سیم دوسیم آقای هاشمی

٠٩١٢٩٤٧٨٦٩٦

تعمیر تجهیزات فست فود و آشپزخانه های صنعتی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

قیمت پرچم تشریفات لمینت جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

فروش ظروف میناکاری محمد خوانساری

٠٣١٣٣٨٠٣٢١٣

عرضه عمده پیچ و مهره ی خودرویی و کلیه خورده ریزهای خودرو شاهین رحیمی

٠٩٣٥٣٠٦٠٦٠٢

تعمیر دونر کباب ، شاورما ، کباب ترکی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

تعمیر جوجه گردان های ایرانی و خارجی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

تعمیر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

پولادین سازه نوین -جرثقیل سقفی اسماعیل گواهی

٠٩١٢٦٨٦٧٨٢٤

پرچم تشریفات لیزری جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

کود کامل گرانول غنی شده با هیومیک _سبزینه مارال sabzineh.bazar شاکری

باطری ایرانی اعلام سرقت رضا احمدي

٠٩١٣١١٥٣٠٨٩

اسید هیومیک | Humic Acid | هیومیک اسید مایع | کود اسید هیومیک تامین نهاده ایران

٠٩١٢٠٧٨٣٢٧٤

فروشگاه بصروي مرکز واردات و پخش مستقیم انواع سیم بکسل های آسانسوری گوستاولف امیررضا بصروی

٠٩١٢٨٢٤٣٤٤٢

کباب پز ریلی اتوماتیک ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

فروش پرلیت در تصفیه آبمیوه و روغن علیرضا رضایی

٠٩٣٣١١١٨٦٢٥

فروش کود کشاورزی_سبزینه مارال sabzineh.bazar شاکری

٠٣٥٣٨٢٣١١٩٩

فروش شورت اسلیپ بامبو دکتر کوالا فروشگاه دکتر کوالا

٠٢١٢٢٧٦٩٢٧٧

ابعاد پرچم رومیزی و تشریفات جهان پرچم نشان جهان پرچم نشان

٠٩١٢١٨٣٣٤٠٠

نمایندگی شیرآلات گروهه GROHE آلمان - بازرگانی شریعتی mostafavi مصطفوی

٠٥١٣٨٤٤٤٤٤٩

نمایندگی شیرآلات گروهه GROHE آلمان - بازرگانی شریعتی mostafavi مصطفوی

٠٥١٣٨٤٤٤٤٤٩

یخچال ایستاده ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

یخچال فالوده ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

سنگ شکن ،سرند ، نوارنقاله shhramhsyny .

٠٩٣٦٣٣٩٥٠٩٩

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مشتری سرا فروشگاه مشتری سرا

٠٢١٧٧٧٢٢٢٦٨

رگلاتور استیلن، مانومتراستیلن، فروش رگلاتور استیلن، قیمت مانومتر شرکت گاز سازان

٠٢١٦٦٤٨٣٦٩٣-٠٩١٢٠٧٨٦

سازنده انواع کانکس کار راد سازه معمار

٠٩١٢٣٧٢١٧٧٢

فروش گوگرد مش 200-150-50 گوگرد گرانول-گوگرد پودری - گوگرد کلوخه - گوگرد بنتونیت تامین نهاده ایران

٠٩٢٠٠٧٨٣٢٧٤

فروش زئولیت خوراک گاو شیری علیرضا رضایی

٠٩٣٣١١١٨٦٢٥

فروش بنتونیت ریخته گری علیرضا رضایی

٠٩٣٣١١١٨٦٢٥