پرتال مشاغل ایران

آگهی رایگان

ads

-   بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد


بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر اینکه حوادث زیادی را تحت پوشش قرار می دهد، یک سرمایه گذاری بی دردسر می باشد. در بیمه عمر، بیمه‌گذار در صورت حیات از مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شود و در صورت فوت هم خانواده و ذی‌نفعان او از مزایای مختلفی برخوردار‌ می‌شوند. بیمه عمر انواع مختلفی دارد. اما ممکن است برخی افراد در خرید آن و اقدام برای سرمایه گذاری در این نوع بیمه، دچار تردید شوند. در این مطلب می خواهیم شما را با مهم ترین دلایل خرید بیمه عمر آشنا کنیم.
چرا باید بیمه عمر داشته باشیم؟
زمانی که شما به فردی که قصد سرمایه گذاری دارد پیشنهاد می کنید که در زمینه بیمه عمر، سرمایه خود را وارد کند، اولین سوالی که برای او پیش خواهد آمد این است که چرا در میان تمام راه هایی موجود برای سرمایه گذاری، باید به سراغ بیمه عمر رفت. ما تمام دلایل لزوم استفاده از بیمه عمر را بیان خواهیم کرد تا ذهنیت درستی نسبت به آن داشته باشید:

۱ - بیمه عمر، یک حامی قوی در دوران از کار افتادگی است.
یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر فرد در طول حیات رخ بدهد، مسئله از کار افتادگی هر فرد است که در این زمان، فرد قادر به تامین هزینه های زندگی نبوده و در همین زمان است که بزرگترین گره کور زندگی او به وجود خواهد آمد. یکی از مهمترین مزیت های بیمه عمر که تقریبا کسی از آن با خبر نیست این مسئله است که شما در صورت داشتن بیمه عمر، در هر زمان که پزشک معتبر نمایندگی بیمه نامه تایید کند، دچار از کارافتادگی شده اید، شرکت بیمه گر موظف است بدون دریافت ادامه حق بیمه، خدمات درمانی را برای شما ارائه کرده و همچنین یک مستمری ماهانه را برای اداره امور زندگی شما در نظر بگیرد.


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷

۲- شما می توانید به کمک بیمه عمر، از تسهیلات با سود کم استفاده کنید.
مهمترین مشکل هر فرد، گرفتن وام های بانکی است که نیاز به ضامن دارد. در صورتی که بیمه عمر را داشته باشید، می توانید بدون نیاز به ضامن، از تسهیلات بانکی استفاده نموده و تعیین زمان بازپرداخت آن، با خود شما خواهد بود.

۳- درصورت فوت، نگرانی پرداخت بدهی های خود نباشید.
اگر شما در طول حیات وامی دریافت نموده اید، با داشتن بیمه عمر، در صورت فوت، بیمه گر موظف خواهد بود تمامی اقساط باقی مانده را پرداخت خواهد کرد. همچنین در صورتی که به بیماری مبتلا شده باشید و در اثر همین بیماری فوت کنید، بیمه عمر تمام هزینه های درمان، هزینه بستری شدن و همچنین هزینه کفن و دفن را پرداخت خواهد کرد.
۴- با داشتن بیمه عمر، برای اعضای خانواده، مستمری تعیین کنید.
شما می توانید در زمان خرید بیمه عمر، در قرارداد تعیین کنید که پس از فوت خود، به افراد ذکر شده در قرارداد، یک مستمری ماهانه داده شود تا از نظر گذران زندگی مشکلی نداشته باشند.

۵- بیمه عمر، یک سرمایه گذاری ایده آل است.
زمانی که شما از بیمه عمر استفاده می کنید، در واقع سرمایه خود را به بهترین شکل ممکن پس از انداز نموده اید به گونه ای که هم در زمان حیات امکان استفاده از آن برای شما وجود دارد و هم بعد از فوت شما، این سرمایه به وراث خواهد رسید.


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷


چرا باید در کنار بیمه تامین اجتماعی بیمه عمر نیز داشته باشیم؟
ماهیت بیمه عمر نسبت به بیمه تامین اجتماعی کاملا متفاوت است. بیمه تأمین اجتماعی بیشتر ظرفیت خود را در بخش درمانی صرف می‌نماید و بخش اعظمی از مبلغ دریافتی به عنوان حق‌بیمه به هزینه‌های درمانی اختصاص داده می‌شود. اما مهم ترین بخش در بیمه عمر ، مبحث بازنشستگی می باشد.
از مهمترین تفاوت های بیمه عمر و تامین اجتماعی می توان به مدت زمان پرداخت اقساط برای دریافت مستمری اشاره کرد. در بیمه عمر تنها با گذشت ۵ سال می توان از خدمات بازنشستگی و مستمری استفاده کرد اما در بیمه تامین اجتماعی باید حتما زمانی در حدود ۲۰ الی ۳۰ سال بگذرد.
از دیگر تفاوت های بیمه عمر و تامین اجتماعی آن است که در بیمه تامین اجتماعی با فوت فرد بیمه شده، حقوق بازنشستگی تنها به همسر و فرزندان وی پرداخت می شود حال آن که مستمری در بیمه‌های عمر می‌تواند به صورت مادام العمر و به ذینفع مشخص شده در قرارداد پرداخت شود.

مزایای کلی بیمه عمر پاسارگاد
• امکان استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن: هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط، با پایان سال دوم قرار داد ۹۰ درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد
• پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه: یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند. بد نیست نگاهی به این مطلب هم داشته باشید:
ا امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
• امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد
• امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
• داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
• داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
• امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر
• امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی
• داشتن پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر
• داشتن پوشش تکمیل درمانی در بیمه عمر


مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷


پوشش های بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد تعداد پوشش‌های متنوعی را برای بیمه شده‌های خود فراهم می‌کند. بر اساس گزارش بیمه مرکزی از رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه، بیمه عمر پاسارگاد با قرار گرفتن در سطح توانگری یک، توانسته در ارائه خدمات بیمه ای سطح رضایت بالایی را در بین بیمه گذاران خود داشته باشد که این یکی از امتیازهای مثبت در انتخاب این بیمه عمر است. پوشش‌های اصلی و پوشش های تکمیلی عبارتند از:
پوشش های اصلی
• پوشش فوت به هر علت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش است. این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.
• پوشش سرمایه فوت به علت حادثه: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمایه علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان پرداخت می شود. میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می تواند باشد. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.پوشش‌های تکمیلی
• پوشش امراض خاص : اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می تواند تا سقف ۴۰ میلیون تومان از این پوشش استفاده کند. بیمه عمر و تامین آتیه ۵ بیماری از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن را تحت پوشش قرار می‌دهد. میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی می‌باشد.
• پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه: این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد تا ۲۵۰ میلیون تومان می‌تواند باشد.
• پوشش هزینه پزشکی: اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید. سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا ۲۵ میلیون تومان می‌باشد.
• معافیت از پرداخت حق بیمه: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می باشد.
• پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف ۴ میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.
• پوشش درمان تکمیلی: یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به ۲ میلیون تومان برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده می‌تواند تا سقف۱۰ میلیون تومان از هزینه‌های جراحی و تا سقف ۵ میلیون تومان از پوشش هزینه بستری خود استفاده نماید.
• پوشش آتش‌سوزی و زلزله منازل مسکونی: در بسیاری از شرکت‌های بیمه، این پوشش در بیمه عمر به چشم نمی‌خورد اما بیمه پاسارگاد شاید تنها بیمه‌ای باشد که در پوشش های بیمه عمر پاسارگاد ، پوشش آتش‌سوزی منازل را نیز گنجانده است و اگر بیمه‌گذار نیازمند این پوشش باشد لازم نیست بیمه آتش‌سوزی تهیه کند و در کنار بیمه عمر از مزایای بیمه پاسارگاد نیز استفاده کند. نهایت خسارت پرداختی در این پوشش تا سقف ۵۰ میلیون تومان است. در صورت نیاز با بیمه آتش‌سوزی منزل پاسارگاد بیشتر آشنا شوید.

سایر مزایا
• انعطاف پذیر بودن بیمه نامه در جهت کاهش و یا افزایش حق بیمه در طول مدت داشتن بیمه نامه و یا کاهش مدت بیمه نامه
• امکان انتخاب ذینفعان بیمه نامه توسط بیمه شده با درصد های متغیر و امکان تغییر ذینفعان بیمه نامه در طول مدت بیمه نامه
• معافیت مالیاتی از دیگر مزایای بیمه عمر و تامین آتیه است. که بر اساس این شرط سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه از پرداخت مالیات معاف می‌باشد.


تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد
• تخفیف بیمه شخص ثالث پاسارگاد
• تخفیف بیمه بدنه پاسارگاد
• تخفیف بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه پاسارگاد
• تخفیف بیمه حوادث انفرادی بیمه پاسارگاد
• تخفیف بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

با تشکر از توجه شما
مشاور شما در امور بیمه عمر
داود کاظمی
09120742744
کد نمایندگی: ۹۰۷-۱۶۹۷بیمه عمر
بیمه عمر پاسارگاد
خرید بیمه نامه عمر

 

مشخصات آگهی دهنده
  • نام: داود کاظمی
  • تلفن: 88547223
  • استان: تهران
  • آدرس:‌ تهران، میدان ولیعصر
  • قیمت: توافقی
  • مشاهده‌ی پروفایل
مشخصات آگهی
  • بازدید: ٥٠٨
  • تاریخ ارسال: ۹۹/۱۱/۲۵

*** آگهی های ویژه ***

فهرست آگهی ها
موضوع آگهی آگهی دهنده تلفن تماس
تولید و فروش صنایع چوبی قبیل ترموود لمبه،زیرکارو نیمکتی ابراهیم زاده

٠٩١٢٦٧١٥١٠٢

وارد کننده مستقیم عطر و آویز ماشین یاسر سرلک

٠٩١٢٧٦٧٦٢٧٧

تولیدی جوراب علیرضا ایران نژاددلجوان

٠٩١٢٥١٢٠٤٥٧

تولیدی جوراب علیرضا ایران نژاددلجوان

٠٩١٢٥١٢٠٤٥٧

ساخت ویلا در مازندارن شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان

٠٩١٠١٧٠٧٠٣٧

مرکز فیزیوتراپی در منزل تهران با تجهیزات پیشرفته دکتر هومن محمودی

٠٩١٧٠٤٣٤١٠٠

چرخ گوشت صنعتی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

وقت سفارت ایتالیا shahram sedigh

٠٩١٢٣٢٠٣٠٣٨

وقت سفارت کانادا در استانبول ، آنکارا و... shahram sedigh

٠٩١٢٣٢٠٣٠٣٨

وقت سفارت کانادا در استانبول ، آنکارا و... shahram sedigh

٠٩١٢٣٢٠٣٠٣٨

دستگاه بسته بندی ماسک فیلتردار محسن مسائلی

٠٣١٣٥٧٢٣٠٠٦-٧

نمايندگي فروش دستگاه جوجه کشي آرکام کره جنوبي شرکت آرکام

٠٩١٩٤٤٤٣١٢٦

دستگاه خط تولید ماسک سه لایه organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه پرس کش دستی ماسک organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه اتوماتیک بدنه زن ماسک سه لایه organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه تمام اتوماتیک کش زن ماسک N95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه اتوماتیک بدنه زن ماسک بدون کش زن organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه قالب زن اتوماتیک ماسک organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه دوخت ماسک N95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه بدنه زن ماسکn95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه برش ودوخت ودماغی زن اتومات organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه تولید ملت بلون خارجی ماسک organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

جشنواره فروش ویژه کش زن ماسک سه لایه و N95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه کش زن پدالی ماسک سه لایه organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه سیم زن اتوماتیک ماسک N95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه تولید بدنه زن ماسک با سرعت بالا organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

تعمیروساخت وفروش جوجه گردون زغالی ماک استیل

٠٩١٢٢١٦٩٤٣٥

فروش گوگرد کلوخه صادراتی مهندس آقاجانی

٠٩١٩٣٥٠٣٧٤٧

کابینت روشویی SH مدل SH-118 سراج

٠٩١٥٥٣٠٧٣٦٤-٣٧٦٦٨٩٠٢

فروش پودر میکرونیزه گوگرد صنعتی و کشاورزی مهندس آقاجانی

٠٩١٩٣٥٠٣٧٤٧

دستگاه بسته بندی ماسک یکبار مصرف پزشکی محسن مسائلی

٠٣١٣٥٧٢٣٠٠٦-٧

مجری ساخت ویلا در شمال کشور اگهی وان

٠٩١١٨٣٣٣٧٣٥

مزون لیدا تبریزی کانون تبلغات و اگهی ایده

حمل بار به شهرستان حمید رضا عسگری

٠٢١٤٤٨٩١٢٤١

فروش کیت استخراج میکرو آر اِن آ | miRNA Isolation Kit یکتا تجهیز آزما

٩٨٩٣٧١٠٩٥٠٣٧

بهترین دستگاه لیزر رفع تاتو، لیزر کیوسوئیچ (Q-Switch Laser) تجهیزات پزشکی ماهور طب

٠٩١٣٢٠٤٢٦٤٨

دستگاه لیزر جوانسازی Co2 فرکشنال تجهیزات پزشکی ماهور طب

٠٩١٣٢٠٤٢٦٤٨

دستگاه آر اف فرکشنال ZEUS (میکرونیدلینگ) تجهیزات پزشکی ماهور طب

٠٩١٣٢٠٤٢٦٤٨

تجهیزات پزشکی و زیبایی ماهور طب تجهیزات پزشکی ماهور طب

٠٩١٣٢٠٤٢٦٤٨

فروش تعدادی ویلا با شرایط اقساطی در مازندران(باشرایط ویژه) کانون تبلغات و اگهی ایده

دستگاه کش زن نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه برش و دوخت فوق سریع ماسک N95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه دوخت ماسک سه لایه ولباس organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه برش گان بیمارستانی organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه قالب زن ماسکn95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه کش زن التراسونیک ماسک organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه اتوماتیک کش زن ماسکn95 organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه تولید پد الکلی organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧

دستگاه دکمه زن وارداتی خارجی organ6380 Organ6380

٠٩١٥٣١٤٠٠٣٧